Walne Zgromadzenie Delegatów 2016

4 czerwca odbyło się WZD 2016. Nie będę szczegółowo przedstawiał co się na walnym wydarzyło. Dla zainteresowanych podaję linki:

Najważniejszą dla nas sprawą jest wybór 3 delegatów z Łodzi (ja, Artur Wasiak i Przemek Janiszewski) do Zarządu Głównego. Nie wszystkie decyzje są jeszcze ostateczne, ale wygląda no to, że ja będę zajmował się sprawami etyki, dyscypliny i brydżem w internecie, Artur Wasiak będzie odpowiedzialny za szeroko pojęte sędziowanie, a Przemek Janiszewski będzie nadzorował sport wyczynowy oraz rozgrywki kadrowe. Z wiadomości oficjalnych miło mi przypomnieć, że Włodzimierz Andrejew i Włodzimierz Choinkowski otrzymali tytuły Honorowych Członków PZBS. Gratulacje dla obu wielce zasłużonych działaczy.

To, że łódzki okręg ma mocne przedstawicielstwo w Zarządzie Głównym zostało zauważone przez wiele osób. Mam nadzieję, że dzięki temu nam grającym w Łodzi i okolicach będzie lepiej, a nie gorzej. Pewnie niektórzy z Was zastanawiają się, czy sprawy łódzkie nie zostaną zepchnięte na plan dalszy skoro prezes i wiceprezes będą działali w Warszawie. Zapewniam, że tak nie będzie. Chcę, aby działalność w strukturach centralnych była środkiem do osiągnięcia celu w Łodzi oraz wzmocnieniem efektywności podejmowanych przedsięwzięć. Od razu mogę się posłużyć przykładami. Marek Małysa odpowiadający za Brydż60+ podzielił się informacją ,że lada chwila będzie miał pieniądze na nowe ośrodki. Z Adrianem Bakalarzem umawiam zorganizowanie dużej centralnej imprezy młodzieżowej w randze Mistrzostw Polski w Łodzi jesienią tego roku. Poza tym, wg mnie wielu innych spraw (np. składki członkowskie, opłaty sędziowskie, odpisy na PZBS) lepiej przypilnujemy będąc w środku niż obok.

Dodaj komentarz